top of page
Respublika Park. Як ІТ технології трансформують ритейл

ТРЦ Respublika Park – інноваційний та унікальний комплекс, один із найбільших центрів у Європі, площею 300 000 квадратних метрів, з великим живим парком під дахом та суперсучасним розважальним центром. Тут розташовується понад півтисячі магазинів та п'ятдесят ресторанів, а сам центр забезпечив 5000 нових робочих місць.

Юлія Щаслива, СЕО ТРЦ Respublika Park:
Respublika Park показує новий рівень у галузі дизайну інтер'єру, шопінгу, наповненості розважального сегменту та принципово нового формату суспільного простору. Ніколи раніше у ТРЦ не використовувалися технології такого рівня автоматизації та діджиталізації. У ритейлі, як і в інших сегментах, бізнес неможливо уявити без ІТ, фокус команди націлений на digital mall, впровадження систем комунікації та сервісів та повну автоматизацію всіх процесів. Ультрасучасні рішення зближують ТРЦ із гостями, ТРЦ із орендарями, що відчутно підвищує ефективність роботи та економить ресурси. Окремої уваги заслуговує діджитальне рішення для орендарів. Розроблені єдині стандарти взаємодії та процеси обробки безпосередньо в CRM-системі були запущені ще на етапі відкриття.

Орендар формує звернення в особистому кабінеті на порталі, після чого його обробляє служба сервісу ТРЦ згідно до SLA (service level agreement). Вже зараз ми бачимо ефективність цього рішення та отримуємо позитивні відгуки від наших партнерів.

Електронний документообіг та повна автоматизація всіх процесів взаємодії з орендарями будуть реалізовані у першому кварталі 2022 року.

Валерій Береговий, СЕО Accord Group:
Вперше в Україні ІТ-інфраструктуру торгового центру побудовано на базі рішень Cisco останнього покоління. Це дозволяє не тільки забезпечити бізнес-потреби ТРЦ та оптимізувати роботу ІТ-служби, але й робить Respublika Park орендодавцем нового типу. Центр бере на себе завдання забезпечити орендарів цифровими сервісами «під ключ» та крім того надає додаткові дані для аналізу споживацької поведінки. Так, наприклад, Wi-Fi у ТРЦ побудований з урахуванням реалізації концепції гіперлокації, яка дозволяє відслідковувати та збирати дані про кількість відвідувачів, час, який вони проводять у ТРЦ, будувати маршрути та збирати інформацію про “мертві зони”. Загалом у ТРЦ встановлено 750 Wi-Fi точок доступу для збору інформації та оцінки трафіку.

Юлія Книгницька, менеджер напряму мідмаркет в Cisco Українa:
Усі ІТ сегменти ТРЦ (мережа, WiFi, ЦОД, кібербезпека) реалізовані виключно на основі новітнього обладнання та ПЗ Cisco. Завдяки підходу Software Defined Networking усі системи інтегровані в єдину фізичну мережу та розділені логічно на сегменти, а операції з налаштування, моніторингу та усуненню несправностей замість адміністратора виконує програма. Вивільнений ресурс IT фахівців спрямований на вирішення креативних завдань та створення діджитал сервісів для відвідувачів та орендарів. Respublika Park - приклад якісної цифрової трансформації в ритейлі.

Олександр Курінний, генеральний директор AxxonSoft:
Комплексна система безпеки (КСБ) на об’єкті побудована на програмній платформі від компанії AxxonSoft з інтеграцією підсистем СКУД, ОС, POS, модулів розпізнавання облич, автономерів та підрахунку відвідувачів в єдине інформаційне середовище. На об’єкті встановлено близько 1000 камер відеоспостереження, які реалізують функції найсучаснішої інтелектуальної відеоаналітики, необхідної як для служби безпеки, так і для маркетингу. ТРЦ Respublika Park одні з перших, хто впровадив систему безпеки (Axxon Intellect та Axxon NEXT) на базі відеоаналітики з використанням нейромережі та систем штучного інтелекту (AI). Система оцінює гарячі та холодні зони, аналізує маршрути та споживчу поведінку відвідувачів, дозволяє за лічені хвилини знайти загублену дитину, або утворену чергу, виявити випадки шахрайства та оперативно зреагувати на ситуацію, економлячи час та оберігаючи емоційний стан відвідувачів.

Олександр Андронік, CEO Sales’Up:
Мобільний додаток для Respublika Park – це розширення диджиталу для кінцевого споживача, завдання якого – зробити перебування в ТРЦ максимально зручним та комфортним. Всередині мобільного додатка реалізована навігація, визначення місцерозташування проводиться з точністю до кількох метрів. Навігація передбачає побудову маршрутів, формування Wish List для відвідування бажаних магазинів та пошук автомобіля на парковці. Безпосередньо із застосунку можна оплатити паркінг та поповнити карти розважального центру Neopolis. Всі послуги, отримання яких займає час та утворює черги, будуть додані в мобільний додаток Respublika Park вже на початку року. Унікальна платформа програми лояльності дозволяє гостям накопичувати бали за виконані покупки та отримувати додаткові знижки безпосередньо в телефоні, враховуючи профіль та переваги користувача, а також приймати участь у регулярних розіграшах ТРЦ. 

Ігор Хижняк, СЕО Comfy:
Ритейл сьогодні – одна з найтехнологічніших галузей. Трафік нашого сайту більш, ніж на 85% мобільний, а клієнти все частіше купують будь-які товари у мобільному додатку. Співробітники наших магазинів у спеціальних додатках не лише оформлюють покупку товарів, але й проходять адаптацію та навчання. Комерційна служба за допомогою big data прогнозує попит, планує поставки та керує запасами. Дуже круто, що до цього ланцюжка активно підключаються й великі торговельні майданчики з рішеннями від провідних міжнародних гравців. Це посилює динаміку розвитку галузі та створює додаткову цінність для всіх – від покупців до вендорів.

bottom of page